MŪSŲ GEBĖJIMAI

Sandėlių valdymo sistemos diegimas, sandėlių projektavimas, tiekimo grandinės optimizavimas.

KODĖL MES?

MŪSŲ PARTNERIAI

Made4Net - pasaulinis tiekimo grandinės valdymo programinės įrangos SCExpert™ tiekėjas. Mes stengiamės padėti savo klientams didinti našumą ir pelningumą, dalindamiesi ilgamete geriausios praktikos patirtimi ir siūlydami tvirtą „viskas viename“ produktų rinkinį, sukurtą naudojant bendrą technologijų paketą ir keičiamą platformą.

Made4Net – pasaulinis tiekimo grandinės valdymo programinės įrangos SCExpert™ tiekėjas. Mes stengiamės padėti savo klientams didinti našumą ir pelningumą, dalindamiesi ilgamete geriausios praktikos patirtimi ir siūlydami tvirtą „viskas viename“ produktų rinkinį, sukurtą naudojant bendrą technologijų paketą ir keičiamą platformą.

PlanetLog - konsultacinė įmonė, kuri specializuojasi gamybos ir tiekimo grandinės valdymo srityse. Mūsų patirtis sutelkta į sektorius, kuriuose labai svarbus trumpas pristatymo laikas ir gebėjimas kontroliuoti tiekimo grandinę.

PlanetLog – konsultacinė įmonė, kuri specializuojasi gamybos ir tiekimo grandinės valdymo srityse. Mūsų patirtis sutelkta į sektorius, kuriuose labai svarbus trumpas pristatymo laikas ir gebėjimas kontroliuoti tiekimo grandinę.

StockM – įmonė, diegianti tiekimo grandinės valdymo sistemą, kurios dėka prekybos/gamybos įmonių sandėliuose optimizuojamas prekių/žaliavų valdymas, taupomos apyvartinės lėšos, mažinami prarasti pardavimai bei perteklinis sandėliavimas. StockM sistema – tai ne tik programinės įrangos paketas. Mūsų sukurto įrankio ir sertifikuotų TOC(angl. Theory of Constraints) specialistų pagalba efektyvinamas įmonės valdymas bei sprendimų priėmimų procesas.

StockM atsargų ir asortimento valdymo sistema, padedanti užtikrinti reikalingą atsargų kiekį sandėlyje ir tiekimo grandinėje. Teisingai valdomos atsargos – efektyvus apyvartinių lėšų valdymas ir mažesnės perteklinės atsargos.

M3Mobile - diegia naujoves automatizuoto identifikavimo ir duomenų rinkimo (AIDC) rinkoje (mobilūs skaitytuvai). Įmonė atlieka visus procesus nuo įrenginių projektavimo, kūrimo, gamybos ir priežiūros. Mes tiekiame greičiausius ir patikimiausius produktus daugiau nei 3000 klientų, 600 partnerių 120 šalių.

„Autepra“ yra IT sistemų integratorius, vykdantis IT ir automatizavimo projektus konteinerių terminaluose ir uostuose. Mūsų komanda analizuoja, projektuoja, konsultuoja, valdo, gamina, stato, jungia, moko ir padeda klientui pateikti raktų sprendimus.

M3Mobile - diegia naujoves automatizuoto identifikavimo ir duomenų rinkimo (AIDC) rinkoje (mobilūs skaitytuvai). Įmonė atlieka visus procesus nuo įrenginių projektavimo, kūrimo, gamybos ir priežiūros. Mes tiekiame greičiausius ir patikimiausius produktus daugiau nei 3000 klientų, 600 partnerių 120 šalių.

MEFERI yra pirmaujanti automatinio identifikavimo ir duomenų fiksavimo (AIDC) sprendimų tiekėja. MEFERI gamina įvairius AIDC produktus, skirtus konkretiems įvairių pramonės šakų – nuo sandėliavimo, transporto, logistikos iki mažmeninės prekybos ir gamybos – poreikiams tenkinti. Šiuos gaminius sudaro mobilieji kompiuteriai, brūkšninių kodų skaitytuvai, “terminiai” ir “kalkiniai” etikečių spausdintuvai, pramoniniai planšetiniai kompiuteriai ir priedai. 

Išsamus BIXOLON terminių, adatinių ir rašalinių spausdintuvų asortimentas kartu su intuityvia spausdintuvo programine įranga siūlo plačias pritaikymo galimybes, suteikiančias platų novatoriškų ir pažangių POS čekių, etikečių ir mobiliųjų spausdintuvų technologijų asortimentą mažmeninės prekybos, svetingumo, sveikatos priežiūros, bankininkystės, logistikos rinkoms ir daugiau.

„Cubiscan“ yra technologijų bendrovė, kurianti naujoviškus prekių ir krovinių matmenų rinkimo sprendimus logistikos ir tiekimo grandinės srityse. Pasitelkdami savo patirtį, mes orientuojame savo klientus į sprendimus, kurie padeda jiems būti efektyvesniems, pelningesniems ir ekologiškesniems.

GeneralScan - pirmaujanti tarptautinė AIDC (automatinio identifikavimo ir duomenų rinkimo) ir IOT duomenų surinkimo įrangos gamintoja, tiekimo grandinės valdymo sprendimų teikėja ir pasaulinė kompanija, turinti pagrindines brūkšninio kodo dekodavimo algoritmo, WIFI ir „Bluetooth“ technologijos intelektinės nuosavybės teises.

M3Mobile – diegia naujoves automatizuoto identifikavimo ir duomenų rinkimo (AIDC) rinkoje (mobilūs skaitytuvai). Įmonė atlieka visus procesus nuo įrenginių projektavimo, kūrimo, gamybos ir priežiūros. Mes tiekiame greičiausius ir patikimiausius produktus daugiau nei 3000 klientų, 600 partnerių 120 šalių.

Prekiaujame rinkoje pirmaujančių gamintojų, tokių kaip „Zebra“, „Honeywell“, „Datalogic“, „Samsung“, „Elo“, „Getac“, „Epson“, „Citizen“ ir „TSC“, POS ir automatinio identifikavimo įranga. Mūsų asortimentą sudaro tūkstančiai įvairių gaminių, įskaitant brūkšninių kodų skaitytuvus, mobiliuosius kompiuterius, POS sistemas, atsparias planšetes, ekranus ir etikečių bei kvitų spausdintuvus.

MŪSŲ KLIENTAI

ĮDIEGTA SANDĖLIŲ VALDYMO SISTEMA

SUPROJEKTUOTI SANDĖLIAI