uzklausos forma

MP4000D stalinis etikečių spausdintuvas

Išskirtinės spausdinimo naujovės jūsų darbo vietoje

Pasiruoškite į „kelionę” su MEFERI MP4000D – šiuolaikinių stalinių spausdinimo sprendimų „perlu”. Lengvai pereinantis nuo „direct thermal” į „thermal transfer”, jis įkūnija universalumą spausdinimo pasaulyje. Patirkite „direct thermal” spausdinimo spindesį, kai reikia trumpalaikių etikečių, ir mėgaukitės „thermal transfer” ilgaamžiškumu, kai reikia ilgaamžių etikečių. MP4000D užtikrina nepriekaištingą aiškumą ir neprilygstamą greitį, nesvarbu, ar tai būtų paprastas 1D, ar sudėtingas 2D brūkšninis kodas. Šis spausdintuvas suderinamas su įvairiomis operacinėmis sistemomis, pavyzdžiui, „Windows”, „Linux” ir „Android”, o taip pat su įvairiomis operacinių sistemų platformomis (pvz. ERP, CRM, kt. sistemomis). Dėl savo konstrukcinių ypatumų, turinčių intuityvius LED indikatorius ir nesuskaičiuojamą daugybę jungiamųjų kanalų, šis spausdintuvas tampa patikimu pagalbininku įveikiant visus spausdinimo iššūkius. MP4000D – kur spausdinimo subtilumas susitinka su pritaikomumu, kur jūsų siekiai virsta realybe.

Dviguba technologija

Galima spausdinti ir „thermal transfer”, ir „direct thermal” spausdinimo būdu. Lengvai perjunkite iš vieno į kitą.

Pažangi kalba

Palaiko EPL, ZPL, TSPL, DPL, užtikrinant nepriekaištingą spausdinimo rezultatą, atliekant įvairias specializuotas užduotis.

Etikečių išdavimas „be rankų

MP4000D „dozatoriaus” ir „plėšiklio” modulis užtikrina spausdinimo pagal pareikalavimą efektyvumą. Panaudojus vieną etiketę, iš karto paruošiama kita.

Greiti, tikslūs spaudiniai

203 dpi/8 taškų per mm skiriamoji geba ir 152 mm/s spausdinimo greitis.

Wi-Fi & Bluetooth

Dvigubas ryšys – nuotoliniu būdu siųskite užduotis per „Wi-Fi” arba tiesiogiai iš mobiliųjų įrenginių per „Bluetooth”.

API integracijos galia

Pasinaudokite „BarTender” REST API, kad supaprastintumėte spausdinimo užduotis tiesiai iš ERP, WMS, MES, CRM sistemų ir mobiliųjų įrenginių.

uzklausos forma

MP4000D savybės

WiFi modulis

 
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=IHTgf5YcArk
uzklausos forma