uzklausos forma

ME74 itin tvirtas mobilus kompiuteris

Ilgaamžiškumas ir naujausios technologijos

Leiskitės į kelionę su MEFERI ME74 – itin patvarios technologijos skirtos aukščiausiems įmonių poreikiams. Galinga „Qualcomm” širdis sinchronizuojasi su „Android 13”, apgaubta „Android Enterprise Recommended” (AER) saugumo. ME74 laikosi aukščiausių „Google” įmonės standartų, žadančių nepalaužiamą saugumą. Jo 4,3 colio ekranas puikiai reaguoja, tapdamas aiškumo standartu. Pasinerkite į duomenų karalystes su elitinėmis „Zebra” ir „Honeywell” skenavimo galimybėmis, užtikrinančiomis nepriekaištingus brūkšninių kodų rodmenis. Pažangi „WiFi 6” žada nuolatinį ryšį, o tvirta konstrukcija atlaiko sudėtingiausias sąlygas. Išlaikykite iki -30 ℃ žemą temperatūrą ir naudokitės naujovišku įkrovimu su 8 Pogo jungtimi. Dvi kameros užtikrina įvairiapusį duomenų rinkimą, o „Hot Swap” akumuliatorius užtikrina nepertraukiamą veikimą. Atraskite tvirtos technikos įkūnijimą su ME74.

Skenavimo variklis

Zebra SE4850 užtikrina greitą atpažinimą, 1D / 2D fiksavimą (nuskaitymo atstumas iki 20 metrų, esant dideliam nuotoliui).

Hot Swap” technologija

ME74 „Hot Swap” užtikrina, kad nebus jokių veikimo pertraukų. Net keičiant bateriją prietaisas išlieka funkcionalus. Nuolatinis patikimumas ir efektyvumas.

Išmanus WiFi

ME74 WiFi 6 ryšys atitinka šiuolaikinių sandėlių poreikius. Užtikrinkite greitį ir patikimumą, judėkite laisvai, neprarasdami ryšio. Sklandus tarptinklinis ryšys iš naujo apibrėžia belaidžio ryšio tobulumą.

Puikus veikimas

Qualcomm procesorius užtikrina revoliucinę spartą. Tikėkitės didžiausio našumo – nuo sparčių duomenų apdorojimo procesų iki programų reakcijos.

Ekstremali aplinka

ME74 veikia nuo -30 °C iki tropinio klimato. Sustiprintas rėmas ir IP67 apsauga nuo vandens ir dulkių. Veikimas sudėtingomis sąlygomis.

Adaptyvi klaviatūra

Trys skirtingos nuimamos klaviatūros suteikia ME74 naudotojams lankstumo. Lengvai perjunkite QWERTY ir skaičių klaviatūras. Iš naujo apibrėžkite įrenginio pritaikymo galimybes

uzklausos forma

ME74 savybės

LOPŠYS

RANKENA

ELEMENTAS

Standartinis 6000mAh ar žemos temp. 5180mAh

uzklausos forma